Małymi krokami wracamy do warsztatów artystycznych w MGCK. Dzięki uzyskaniu pozytywnej opinii od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie uruchamiamy – w ograniczonym zakresie – stacjonarną działalność. Niestety, ze względu na nałożone na nas ograniczenia i zalecenia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, postanowiliśmy jeszcze nie wznawiać warsztatów w ramach projektu Maluch w Centrum i zajęć oraz spotkań skierowanych do członków Jurajskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Słomnikach.

Jeśli chcecie uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wznawianych zajęć prosimy o kontakt bezpośrednio z instruktorami lub z sekretariatem MGCK - telefonicznie pod numerem 12 388 11 49 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przed podjęciem decyzji o powrocie na zajęcia każdy powinien zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa, jakie aktualnie obowiązują w budynku MGCK w związku z epidemią COVID-19. Aby wrócić do grup warsztatowych mogły osoby niepełnoletnie  wymagana będzie pisemna zgoda rodzica – należy dostarczyć ją instruktorowi najpóźniej w czasie pierwszych zajęć.

Śledźcie naszą stronę internetową oraz profil fb – tam publikować będziemy kolejne informacje dotyczące naszych warsztatów i planów wakacyjnych.