Zapraszamy do udziału w wyjątkowej, pieszej grze miejskiej, dedykowanej rodzinom z dziećmi, inspirowanej legendą: „Jak Michałko Słomniki przed tatarskim najazdem uratował”.
Wraz z dzielnym Michałkiem ruszcie ulicami Słomnik by odkryć tajemne zaklęcie i uratować mieszkańców miasta przed tatarskim najazdem!

Gra „W poszukiwaniu tajemnego zaklęcia!” to zabawa bezkontaktowa, dzięki której ciekawie i kreatywnie spędzicie czas na świeżym powietrzu. Czekają na Was wyzwania liczne i niełatwe –  współpraca dzieci i rodziców będzie niezbędna!

START GRY w poniedziałek, 3 maja. 
Gra będzie dostępna od 3 do 17 maja 2021 r.

Na pierwsze 25 dzieci, które przejdą całą trasę gry, wypełnią książeczkę z zadaniami i poznają tajemnicze hasło czekają w MGCK wyjątkowe upominki.

Czego potrzebujecie, aby wziąć udział w zabawie?

  • książeczki z zadaniami, którą możecie odebrać w sekretariacie MGCK lub pobrać z naszej strony internetowej w dniach od 3 do 17 maja i samodzielnie wydrukować,
  • długopisu lub ołówka do wypełnienia książeczki z zadaniami.

Ważne informacje:

  • na przejście całej trasy gry potrzebujecie około 90 minut,
  • odbiór pakietów prezentowych jest możliwy od 3 do 17 majaprosimy: zanim udacie się do MGCK sprawdźcie, w jakich godzinach pracujemy i pamiętajcie o zabraniu ze sobą wypełnionej książeczki,
  • wybierając się w trasę pamiętajcie o maseczkach i zachowaniu dystansu społecznego.

3 maja, w dniu premiery gry, Centrum Kultury będzie otwarte w godzinach od 8.00 do 16.00