We wrześniu w naszym Centrum Kultury ruszają nowe zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży oraz kurs tańca dla dorosłych, prowadzone przez Szkołę Tańca Thomas Dance. Spotkania odbywać się będą w piątki w godzinach popołudniowych – zapraszamy do zapisów i przybycia na pierwsze spotkanie, które zorganizowane zostanie z początkiem września.

Nabory będą prowadzone dla 3 grup wiekowych:

Klubu tańca dla przedszkolaków: (grupa początkująca) od 2,5 do 6 lat – koszt 80 zł miesięcznie,
Klubu tańca towarzyskiego: (grupa początkująca) od 7 do 10 lat – koszt 90 zł miesięcznie,
Klubu tańca towarzyskiego dla dorosłych: koszt 90 zł miesięcznie.

Garść ważnych informacji na temat Szkoły Tańca Thomas Dance i pani Doroty Thomas:

Szkoła tańca Thomas Dance powstała 12 lat temu. Zajęcia prowadzone są w Krakowie, Brzesku, Bochni i teraz w Słomnikach. Do tej pory szkoła Thomas Dance wychowała setki tancerzy. Jej podopieczni w tym roku zdobyli Mistrzostwo Polski w kategorii 12-13 lat. Co roku na koniec sezonu Thomas Dance jest organizatorem profesjonalnego turnieju tańca towarzyskiego. Prezentują się w nim wszyscy uczestnicy zajęć z tańca towarzyskiego.

Zajęcia w naszym Centrum kultury poprowadzi Dorota Thomas - właścicielka profesjonalnej szkoły tańca towarzyskiego, wielokrotna triumfatorka turniejów tanecznych, posiadaczka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S", wykwalifikowany pedagog, Instruktor Tańca Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, uczestniczka programów „Jaka to melodia", „Podróże z żartem", ale też tancerka z filmu „Kochaj i tańcz". W swoim dorobku trenerskim posiada finalistów Mistrzostw Polski.

Jeśli zastanawiasz się nad zapisaniem swojego dziecka na zajęcia dodatkowe, które pomogą mu się rozwijać, pozwolą rozpocząć nową przygodę, a przy okazji pozytywnie wpłyną na jego zdrowe, kondycję, poprawią samopoczucie i zmobilizują do aktywnego działania - zapraszamy do THOMAS DANCE.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o kontakt z sekretariatem MGCK w Słomnikach, pod numerami telefonu: 12 388 11 49 lub 511 338 241.

Przed zapisem na zajęcia prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w MGCK w Słomnikach.