W weekend między 25 i 26 września zapraszamy maluszki pod opieką rodziców oraz starsze, samodzielne dzieci do udziału w szeregu artystycznych i kreatywnych warsztatów w ramach akcji: WARSZTATOWNIA: LEM. Nadchodząca edycja artystycznych warsztatów inspirowana będzie twórczością Stanisława Lema.

Więcej o planowanych zajęciach przeczytacie poniżej. Uwaga: obowiązują zapisy, a ilość dostępnych miejsc jest mocno ograniczona! Przed przyjściem na zajęcia prosimy o wypełnienie załącznika do Procedur Bezpieczeństwa MGCK, do pobrania TU.

 

SOBOTA 25 WRZEŚNIA

 

GWIEZDNA SENSOPLASTYKA

godz. 11.00, wiek dzieci: do lat 3 z opiekunami

prowadząca: Zuzanna Michalska

Sensoplastyka to niepowtarzalna, kolorowa zabawa pobudzająca nie tylko dziecięce zmysły, ale również kreatywne myślenie. Tym razem wybierzemy się w fantastyczną, kosmiczną podróż, pełną migoczących wokół gwiazd.

Uwaga! Sensoplatyka=twórcze brudzenie:) dlatego prosimy o zabranie dla dzieci i opiekunów ubrań na zmianę!

 

WARSZTATY DRUKU 3D

godz. 16.00, wiek dzieci: 7+

prowadzący: firma Ciotki Klotki

W czasie warsztatów dzieci będą projektować, tworzyć konstrukcje płaskie i przestrzenne, wykorzystując do tego specjalne długopisy 3Doodler Start, umożliwiające rysowanie w przestrzeni.

 

NIEDZIELA 26 WRZEŚNIA

 

RĘKODZIEŁO: ASTRONAUCI

godz. 11.00, wiek dzieci: 3+ z opiekunami

prowadząca: Wanda Małecka

W czasie zajęć dzieci wybiorą się w artystyczną podróż po kosmosie. Jaki jest plan ekspedycji? Będziemy malować galaktyczne obrazy i tworzyć przebrania dla wszystkich młodych astronautów.

 

KOSMICZNE MYDEŁKA GLICERYNOWE

godz. 15.00, wiek dzieci: 5+

prowadząca: Beata Godynia-Kapałka, kapalkowa.pl

Jak zamknąć kosmos w małym mydełku? Dzieci dowiedzą się tego w trakcie wyjątkowych warsztatów, w trakcie których każdy eksperymentować będzie z kolorami, fakturami i zapachami.

 

NIEZIEMSKIE LAMPIONY

godz.17.00, wiek dzieci: 10+

prowadząca: Beata Godynia-Kapałka, kapalkowa.pl

Kosmos, który każdy zabierze ze sobą do domu – w trakcie zajęć dzieci wykonają wyjątkowe, galaktyczne lampiony podświetlane lampkami led.

 

Koszt każdego warsztatu to 10 złotych.

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapisy są obowiązkowe - prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 511 338 241 lub 12 388 11 49