Poniedziałek

 

15.30-16.15

 

 warsztaty gitarowe (7 lat+)

instruktor: Wojciech Janczarski

(sala widowiskowa)

16.00-16.45

warsztaty plastyczne (5-6 lat)

instruktor: Zuzanna Michalska

 (sala plastyczna) 

16.30-17.15

 warsztaty perkusyjne (7+)

instruktor: Wojciech Janczarski

(sala widowiskowa)

17.00-18.00

 gimnastyka artystyczna z tańcem i elementami baletu 

dla dzieci od lat 3 (od listopada 2017)

informacje i zapisy: 517 133 981

(sala lustrzana) 

17.30-18.30

warsztaty plastyczne (7+)

instruktor: Zuzanna Michalska

 (sala plastyczna) 

17.30-18.30

 warsztaty wokalne

instruktor: Wojciech Janczarski

zajęcia bezpłatne

(sala widowiskowa)

19.00-20.00

ZUMBA

instruktor: Aleksandra Żarkowska

(sala lustrzana)

         Wtorek

12.00-21.00

 indywidualna nauka gry na instrumentach

instruktor: Wojciech Knaś

informacja i opłaty u instruktora: 603 621 014

16.00-16.45

 warsztaty gitarowe (7 lat+)

instruktor: Wojciech Janczarski

(sala widowiskowa) 

16.30-17.30

 Szkoła rysunku i malarstwa dla małych dzieci i rodziców

instruktor: Jan Biczysko

(sala plastyczna)

17.00-18.00

 próba zespołu muzycznego

instruktor: Wojciech Janczarski

(sala widowiskowa)

 

19.00-20.00

 

 FITNESS

instruktor: Edyta Płaszewska-Putek

(sala lustrzana)

19.00-21.00

 próba zespołu Cover’old 

instruktor: Wojciech Janczarski

(sala widowiskowa)

          Środa

11.00-12.00

 umuzykalniające warsztaty dla maluszków z rodzicami

zajęcia oparte na teorii uczenia się muzyki prof. E.E. Gordona

instruktorzy: Agnieszka Żarnowska i Monika Madej 

(sala lustrzana)  

16.00-16.45

Baby dance / zajęcia rytmiczno-taneczne (3-7 lat) 

instruktor: Patryk Wyskocki

instruktor szkoły tańca Wild Academy

(sala lustrzana)

17.00-18.00

Street dance / taniec nowoczesny (8-12 lat)

instruktor: Patryk Wyskocki

instruktor szkoły tańca Wild Academy

(sala lustrzana)

 18.00

seans filmowy dla rodziców z małymi dziećmi

seans co dwa tygodnie:

 11 października / 25 października / 8 listopada

22 listopada / 6 grudnia / 20 grudnia 

(sala widowiskowa)

 19.15-20.30

Street dance / taniec nowoczesny (12 lat+)

instruktor: Patryk Wyskocki

instruktor szkoły tańca Wild Academy

(sala lustrzana)

 

19.30-21.00

 

 próba zespołu muzycznego

(sala widowiskowa)

        Czwartek

17.30-18.15

 balet dla dzieci (3-4 lat)

zapisy: 784 528 247

zajęcia prowadzi szkoła baletowa Artistic Studio z Miechowa 

(sala lustrzana)

 18.15-19.00

balet dla dzieci (5 lat+)

zapisy: 784 528 247

zajęcia prowadzi szkoła baletowa Artistic Studio z Miechowa

(sala lustrzana)

18.00-20.00

 próba teatru Decorum

(sala lustrzana)

20.00-21.00

ZUMBA

instruktor: Aleksandra Żarkowska

(sala lustrzana)

          Piątek

12.00-21.00

 indywidualna nauka gry na instrumentach

instruktor: Wojciech Knaś

informacje i opłaty: 603 621 014

18.00-21.00

 próba zespołu Switch it

(sala widowiskowa)

 

19.00-20.00

 

 FITNESS

instruktor: Edyta Płaszewska-Putek

(sala lustrzana)

          Sobota

17.00-21.00

kawiarenka międzypokoleniowa

          Niedziela - wg harmonogramu imprez