Drodzy Państwo, ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną grafik warsztatów artystycznych prowadzonych w MGCK uległ modyfikacjom. Stosując się do wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zmieniliśmy harmonogram zajęć tak, aby zminimalizować ryzyko mieszania się członków grup warsztatowych w przestrzeni wspólnej MGCK (hol, toalety) oraz zapewnić minimum 15 minutowe przerwy, które służą dezynfekcji i wietrzeniu sal.

Prosimy Państwa o stosowanie się do nowych zasad panujących w naszym Centrum Kultury (więcej informacji pod zakładką Covid-19) i w przypadku wątpliwości - o kontakt z sekretariatem MGCK.

 

Harmonogram warsztatów MGCK 2020/2021 

obowiązujący od 1.10

PONIEDZIAŁEK

co drugi poniedziałek 10.00 – 12.00 wykłady UTW, sala widowiskowa

13.00 – 13.45 Gimnastyka I UTW p. Paweł, sala lustrzana

14.00 – 14.45 Gimnastyka II UTW p. Paweł, sala lustrzana

16.00 – 16.45 warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 5-6 lat p. Wanda, sala plastyczna

16.30 – 17.15 warsztaty gitarowe dla dzieci w wieku 7+ p. Wojtek J., sala widowiskowa

17.30 – 18.30 warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 7+ p. Wanda, sala lustrzana

17.30 – 18.15 warsztaty perkusyjne dla dzieci w wieku 7+ p. Wojtek J., sala widowiskowa

19.00 – 20.30 próba zespołu muzycznego p. Wojtek J., sala widowiskowa

 

WTOREK

9.30 – 10.30 warsztaty taneczne UTW Latino Dance p. Kamil, sala widowiskowa

11.00 – 13.00 Szkoła rysunku i malarstwa – podział na dwie grupy p. Jan, sala plastyczna

13.00 – 21.00 indywidualna nauka gry na instrumentach (gitara, keybord, ukulele) dla dzieci, młodzieży i dorosłych, p. Wojtek K., sala muzyczna

14.15 – 15.15 LOGORYTMIKA - ruch, słuch, słowo © - dla maluszków wieku 2+ z rodzicami p. Sylwia, sala lustrzana

15.30 – 16.30 LOGORYTMIKA - ruch, słuch, słowo © - dla maluszków wieku 2+ z rodzicami p. Sylwia, sala lustrzana

17.00 – 17.45 Balet grupa najmłodsza Artistic Studio sala widowiskowa

18.00 – 20.15 Balet grupa średniozaawansowana i zaawansowana Artistic Studio  sala lustrzana

 

ŚRODA

8.30 – 9.15 Gimnastyka III UTW p. Paweł, sala lustrzana

9.30 – 10.15 Gimnastyka IV UTW p. Paweł, sala lustrzana

10.30 – 11.15 Gimnastyka V UTW p. Paweł, sala lustrzana

16.30 – 17.15 warsztaty wokalne dzieci 7+ p. Wojtek J., sala muzyczna

17.00 – 18.00 Plastyka dla malucha – zajęcia dla dzieci w wieku 2+ z rodzicami p. Wanda, sala lustrzana

19.00 – 20.30 próba zespołu muzycznego p. Wojtek J., sala widowiskowa

 

CZWARTEK

9.00 – 10.30 warsztaty rękodzieła artystycznego UTW podział na dwie grupy: p. Wanda, sala plastyczna

11.00 - 12.30 warsztaty wokalne UTW p. Wojtek J., sala widowiskowa

14.15 - 15.15 Fikanki - Przytulanki 2-4 latka p. Kasia, sala lustrzana

15.30 - 16.30 Zumba 3-6 lat p. Kasia, sala lustrzana

16.45 - 17.45 Zumba 3-6 lat p. Kasia, sala lustrzana

18.00 - 19.00 Zumba 7-10 lat p. Kasia, sala lustrzana

18.15 – 20.15 próba teatru Decorum p. Ewa, sala widowiskowa

                                                                                              

PIĄTEK

8.30 i 10.00 spacery Nordic Walking p. Paweł, plener

9.00 – 10.00 warsztaty teatralne UTW p. Alicja, sala widowiskowa

10.15 – 11.00 Do-Re-Misie – zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku 0 – 1,5 roczku z rodzicami p. Irina, sala lustrzana

11.15 – 12.00 Do-Re-Misie – zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku 1,5 roczku – 3 lat z rodzicami p. Irina, sala lustrzana

12.30 – 13.30 Szukając rytmu – warsztaty rytmiczno-muzyczne UTW p. Wojtek K., sala lustrzana

14.00 – 21.00 indywidualna nauka gry na instrumentach (gitara, keybord, ukulele) dla dzieci, młodzieży i dorosłych p. Wojtek K., sala muzyczna

UWAGA

Wydarzenia i próby orkiestr dętych wg. osobnych harmonogramów