Warsztaty gitarowe, mają na celu szybkie przyswojenie umiejętności gry na gitarze, dla pragnących rozwijać swoją pasję w dziedzinie muzyki rozrywkowej. W czasie spotkań uczestnicy w pierwszej kolejności zapoznają się z instrumentem (budowa, nazwy strun, oznaczenie placów w zapisie akordów…). Następnie przyswajają praktyczne i teoretyczne podstawy gry na instrumencie, budowę i stosowanie akordów, wykonują ćwiczenia doskonalące technikę gry.

Warsztaty perkusyjne skierowane są do osób, które dopiero zamierzają zacząć grę na zestawie perkusyjnym oraz początkujących perkusistów. Dowiedzą się jakie możliwości daje ten instrument, zobaczą na czym polega gra na nim, poznają podstawowe zagadnienia, które pozwolą im rozwijać się bez złych nawyków.
Zajęcia obejmują zapoznanie uczestników z instrumentem (budowa, sposób ustawienia oraz wydobywania dźwięków z poszczególnych elementów zestawu), praktyczne i teoretyczne wprowadzenie w podstawy gry na instrumencie oraz ćwiczenia doskonalące technikę gry.

Dzieciom i młodzieży, wszystkim, którzy pragną nauczyć się gry na wybranym instrumencie muzycznym, proponujemy indywidualne lekcje w instruktorem.