Tempera, akwarela, masa papierowa, filcowanie – to tylko niektóre techniki, w jakich mają możliwość pracować uczestnicy warsztatów plastycznych 7+. Chociaż zdobywanie nowych umiejętności  to główny cel zajęć, jednak nie brakuje też czasu na swobodne działania i artystyczne szaleństwa. Warsztaty dedykowane są dzieciom między 7 a 12 rokiem życia.

Warsztaty prowadzi pani Wanda Małecka.

Zajęcia przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 2 do 4 lat, na których wspólnie z rodzicami maluszki tworzą wyklejanki, odbijanki i inne najprostsze zadania plastyczne. Warsztaty stymulują rozwój małej motoryki oraz wrażliwości artystycznej także poprzez różnorodne, kolorowe zabawy sensoryczne.

Warsztaty prowadzi pani Wanda Małecka.

Zajęcia w przyjazny sposób wprowadzają dzieci w wieku 5 do 7 lat w świat sztuk plastycznych. Przez kreatywną zabawę, kolorowe eksperymenty, uczestnicy odkrywają różne techniki plastyczne, rozwijają zdolności manualne i pracują nad swoją koncentracją. Warsztaty to jednak najlepsza okazja, by dać upust swojej twórczej ekspresji!

Warsztaty prowadzi pani Wanda Małecka.

Warsztaty rysunku i malarstwa dla dorosłych zapoczątkowaliśmy w trakcie realizacji Programu Narodowego Centrum Kultury pod nazwą Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne w 2013 roku. Cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że Centrum Kultury zadecydowało o ich kontynuacji. Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych, które mają wewnętrzną potrzebę ekspresji twórczej i rozwijania wrażliwości estetycznej. Pozwalają na poznanie technik rysunkowych i malarskich od podstaw.