W lipcu w ramach Letniej Akademii Artystycznej zaprosiliśmy dzieci w wieku 7-11 lat do udziału w wakacyjnych warsztatach artystycznych oraz 4 wycieczkach edukacyjnych. Było aktywnie, twórczo, kolorowo i wesoło!

W ramach wycieczek odwiedziliśmy rodzinny Skansen na Jędrzejkówce w Laskowej, odbyliśmy lekcję edukacyjną w Izbie Edukacji Leśnej Nadleśnictwa Miechów oraz zakończoną ogniskiem, uczestniczyliśmy w leśnych warsztatach i zabawy w krakowskim Centrum Edukacji Ekologicznej Symbioza, a także zwiedziliśmy zamek w Ogrodzieńcu, gdzie w czasie warsztatów żywej historii mogliśmy poznać życie średniowiecznych rycerzy i dam dworu.

W czasie zaplanowanych w lipcu zajęć dzieci wzięły udział w wielu warsztatach artystycznych: plastycznych, muzycznych, rękodzieła, tanecznych, teatru cieni, kulinarnych, stolarskich i cyrkowych. Nie zabrakło ciekawych atrakcji jak: pokaz eksperymentów naukowych, mini playback show czy warsztaty tworzenia leśnych światów w słoikach.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy lipcowej Letniej Akademii Artystycznej świetnie się z nami bawili - zapraszamy do zapoznania się z naszymi sierpniowymi propozycjami na spędzenie wolnego czasu w ramach LAA!