Wszyscy wiemy, że rok 2020 był wyjątkowo trudny dla biegaczy. Wielu z nas musiało przełożyć swoje starty na bliżej nieokreślony czas. Organizując jakieś wydarzenie szczególną uwagę poświęcamy bezpieczeństwu naszych gości. Bardzo trudno wycofać się z planów, którym poświęca się dużo energii i pasji. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja w jakimś stopniu pozwoli wymazać z pamięci niedawne złe doświadczenia.

Wciąż nie ma większego znaczenia, dlaczego biegniesz i co Cię motywuje. Ważne, że popróbujesz i podejmujesz wyzwanie. Nasze tegoroczne sportowe wyzwanie Internack to nie tylko hasło ale i deklaracja. Partner biegu, czyli firma Internack wspierając inicjatywy lokalne daje nam tylko sygnał do startu oraz wsparcie, a Ty po prostu biegniesz. Wyzwanie trwa. Dołącz!

Mając w pamięci zawirowanie prawne i epidemiologiczne postanowiliśmy, że terminem naszych zawodów będzie 3 października 2021. Przygotowaliśmy 120 pakietów startowych. Zapisy na bieg ruszają 3 sierpnia. V Bieg Internack odbędzie się na dystansie 11 kilometrów. Trasa biegu wiedzie leśnymi ścieżkami ze startem i metą na polanie św. Mikołaja na Zalesiu. Zapraszamy biegaczy i biegające rodziny z dziećmi – dla najmłodszych w czasie trwania biegu przygotowaliśmy animacje i leśne zabawy.

Zapisy na tegoroczną edycję Biegu Niepodległości Intersnack prowadzimy poprzez stronę internetową: www.biegintersnack.org