Po wakacyjnej przerwie ruszamy z warsztatami dla rodziców z malutkimi dziećmi. Rozpoczęliśmy nabór na następujące zajęcia:

Do-Re-Misie

Zajęcia muzyczne, które odbywają się w naszym Centrum Kultury w dwóch grupach wiekowych: do grupy młodszej dzieci w wieku 0 - 1,5 roku, a do starszaków w wieku od 1,5 roczku do 3 lat. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki - pierwsze spotkanie już 2 września.

7 zmysłów

Zajęcia ogólnorozwojowe, które rozpoczynamy z początkiem października. Odbywać się będą w dwóch grupach: w czwartki o godzinie 10.00 zapraszamy rodziców z maluszkami chodzącymi do wieku maksymalnie 2 lat, a w piątki o godzinie 10.00 rodziców z dziećmi w wieku 2 - 3 lata.

Plastyka dla malucha

Zajęcia plastyczne, które również rozpoczynamy w październiku - odbywać się będą w każdą środę o godzinie 17.00. Zapraszamy na nie rodziców z maluszkami w wieku od 1,5 roczku do 3 lat. 

Wspólne malowanie dla rodziców z dziećmi

Zajęcia plastyczne skierowane do starszych maluszków w wieku 3 - 5 lat. Na warsztaty zapraszamy również z początkiem października - odbywać się będą we wtorki o godzinie 16.30.

 

Koszt w przypadku każdych z wymienionych zajęć to 50 złotych miesięcznie. Zapisy przyjmujemy tylko osobiście w sekretariacie MGCK. Zapraszamy!