Koncert z przebojami lat 60., jaki odbył się 15 lutego w Centrum Kultury był okazją do zbiórki pieniędzy na busa dla SDS „Świt”. Zebrana na sali widowiskowej publiczność bawiła się w rytm znanych przebojów: Nie zadzieraj nosa, O mnie się nie martw, Mały Książę, Beata, Anna Maria…

Było sporo radości i jeszcze więcej pożytku, bo występ „Kormoranów” został nagrodzony brawami i przyniósł zbiórkę w wysokości 2360,00 zł. To jeszcze nie wystarczy na zakup nowego busa dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy z Miłocic. Stowarzyszenie otrzymało 60% dofinansowania kosztów nowego autokaru, ale potrzebuje zebrać 40%. Koncert zorganizowany przez Centrum Kultury spotkał się z przychylnością mieszkańców. Może znajdą się inni, który wesprą „Świt”? Każdy może wpłacić pieniądze na konto: Bank PKO S.A o/ Kraków  28 1240 1431 1111 0000 1045 1072 z dopiskiem „Darowizna na busa”.

A „Kormorany”- tajemniczy zespół- pewnie jeszcze usłyszymy, a tymczasem spróbujcie rozpoznać na zdjęciach, kto w nim gra i śpiewa!