Przy szopie, jak się okazało może dziać się sporo zamieszania. Udowodnił to reżyser i autor tekstu Rafał Sadowski, który 2 grudnia z zespołem teatralnym UTW wystawił premierowe przedstawienie na naszej scenie w Centrum Kultury.

Scenariusz Jasełek, które szkoła z Kacic zaprezentowała 6 stycznia na scenie Centrum Kultury przypominał „Opowieści z Narnii”- stary strych okazał się miejscem, gdzie łączy się nasz współczesny świat z historią Bożego Narodzenia.

25 stycznia po raz kolejny, po brawurowym „Czerwonym Kapturku” w roku ubiegłym, rodzice dzieci ze Szkoły Podstawowej w Słomnikach pod kierunkiem p. Ewy Dulewicz wystąpili z przedstawieniem dla dzieci.

W ramach projektu „Spotkania teatralne” Towarzystwo Kulturalno-Sportowe we współpracy z Centrum Kultury po raz kolejny zaprosiło dzieci w wieku lat od 0 do 100 na świąteczny spektakl. Tym razem było to „Świąteczne śledztwo” w wykonaniu Teatru Kultureska, który chętnie gościmy ze względu na świetne przedstawienia, pełne humoru, z barwną scenografią, bardzo dobrymi piosenkami oraz grą aktorską, która wprost porywa.